השקעות נדל
איך לקנות בית בארה

להרצאה מרתקת על השקעות ונדל"ן

שלח פרטיך ונציגנו יצור עמך קשר בהקדם

מאשר הצטרפות למועדון העמיתים

איך לקנות בית בארה"ב?

חולמים על קניית בית בארה"ב? כך תמנעו מהפיכת החלום לבלהות


קניית בית בניו יורק בארה

 
 

רכישת נכסים להשקעה או למגורים במדינות זרות הפכה לטרנד שכיח בשנים האחרונות, ואנשים מכל רחבי העולם, ביניהם ישראלים, מעדיפים לרכוש נדל"ן למגורים.
 

מחברת ספיר ברנובסקי יניב הישראלית, המתמחה בשיווק השקעות נדל"ן עבור משקיעים מוסדיים ופרטיים, מציינים כי קניית בית בארה"ב מהווה את אחת מהמגמות הבולטות בתחום ההשקעות, היות ועל פי מדדי קייס שילר בשנים האחרונות רשמו שם מחירי הבתים עלייה שנתית חדה ביותר, וישנם כלכלנים הסבורים שבחלק מהשווקים במדינה עשויה המגמה להמשיך ולזנק כלפי מעלה.רים בארצות אחרות משיקולים כלכליים וסיבות שונות נוספות בשל האטרקטיביות שבעניין.

 

להתייעצות: 077-7722244


המומחים מבית ספיר ברנובסקי יניב מוסיפים כי קניית בית בארה"ב אינה מותנית באזרחות או בהחזקת גרין קארד, אך בטרם החתימה על החוזה מומלץ להסתייע באנשי מקצוע על מנת שלא להפוך את החלום לחלום בלהות.

 

קניית בית בארה"ב- מספר דגשים חשובים!


קניית בית בארה"ב נחשבת למשימה מורכבת ביותר היות ומדובר בשוק רחב היקף ורכישת בית בצפון קרוליינה אינה דומה כלל לרכישה במדינת ניו יורק בדיוק כפי שרכישת בית בפריס שונה לחלוטין מרכישה בלונדון, מינכן או ברלין.

בטרם רכישת בית בשלט רחוק, חובה לשים את הדעת על מספר דגשים חשובים כמו שיעור המיסוי המשתנה בין כל מדינה ומדינה בארה"ב. במדינת ניו יורק, לדוגמה, קיים מיסוי על רכישת נדל"ן, להבדיל מפלורידה שבה אין מיסוי מדינתי, עובדה שעשויה להוזיל משמעותית את העסקה, ולהעלות את הרווחים שוטפים.

כמו כן, מומלץ לבחון את הגדרתו של הנכס וזכויותיו המשפטיות, ודקויות בין מילים כמו Condominium"" לעומת " "apartment עשויות לזכות לפרשנויות משפטיות שונות בין מדינות שונות ברחבי ארצות הברית, כשבמדינות מסוימות מגדיר ה- condominium כמצב אשר מקנה לרוכש הנדל"ן בעלות חלקית מתוך מבנה הקומפלקס ולא כבעלי הנכס כולו.

 

ההבדל הדקיק שבין השקעה מוצלחת לכישלון צורבהמומחים מבית ספיר ברנובסקי יניב מדגישים כי קניית בית בארה"ב דורשת הבנה מוחלטת בכל הנוגע למיקומו של הנכס, תוך התייחסות למעטפת רחבה של פרמטרים ומדדים חברתיים כמו פילוח האוכלוסייה המאפיינת את האזור מבחינה סוציו- אקונומית, לרבות מוצא, השכלה, רמת התעסוקה ורמת הפשיעה בשכונה, כשלעתים קורה שהמרחק של מיילים ספורים עשויים להיות ההבדל הדקיק שבין השקעה מוצלחת בשכונת יוקרה עם צפי עתידי לעליית מחירים באזור לבין כישלון צורב.

בנוסף, במהלך רכישת הנכס יש לוודא, בדיוק כפי שנהוג בישראל, את מצב רישומו בטאבו, על מנת להבטיח שהנכס אכן נקי לחלוטין מעיקולים, שעבודים וחובות. יחד עם זאת, רכישת נכס בארה"ב איננה מסתכמת באיתור הנכס המתאים ורכישתו בלבד, אלא כרוכה בהתמודדות מול גופים שונים, שיפוץ הנכס בהתאם לתקנים המקומיים וניהולו באופן שוטף, זאת לאחר השכרתו לדיירים אשר עברו סינון קפדני, ובמידה והחלטתם להשקיע באלמנט המייצר הכנסה בטוחה, שוטפת וקבועה, מומלץ לעשות זאת דרך חברה המתמחה בניהול השקעות נדל"ן.