קצת היסטוריה

ספיר ברנובסקי נוסדה לפני 15 שנים ע"י שלומי ברנובסקי וגולן ספיר. החברה מתמחה בשיווק וייעוץ השקעות נדלן מניב בארצות הברית. בשנת 2009 החלה החברה בשיתוף פעולה באופרציית רכש וניהול במדינת מישיגן, ארה"ב. מאז התרחבה האופרציה למדינות נוספות כמו ניו יורק, אטלנטה ואריזונה. כל נכסי החברה מנוהלים ע"י חברת הניהול מהגדולות והוותיקות ביותר בתחום באזור המיד-ווסט וממוקמת במישיגן: Garner Properties & Management.

‍גארנר מתמחה ברכישת בתים פרטיים (בעיקר מבנקים, קרנות השקעה ומוכרים פרטיים) שיקומם ושיפוצם, השכרתם וניהולם לתקופה ארוכה. הנכסים מושכרים אך ורק למשפחות שעומדות באמות פיננסיות מחמירות ובדיקה כלכלית מקיפה שהשותף המקומי (Garner) מבצע. במשך שנים רבות, המשקיע הישראלי קנה נכס בשותפות ונרשם כבעליו, כחברה בע"מ. הנכס מניב תשואה שנתית ובתום תקופה נמכר ברווח.

 

מה התחדש?

בשנים האחרונות שידרגנו את מודל ההשקעה בבית פרטי ויצרנו מודל השקעה ראשון מסוגו בארץ – עסקאות מולטי של סינגל, המורכבות ממקבצים של בתים פרטיים. עסקה מסוג זה ממונפת באמצעות בנק אמריקאי מוכר, כך מתאפשרת תשואה שוטפת משכר דירה של יותר נכסים על ההון העצמי הקיים וכמובן מימוש יותר נכסים בתום המימון.

החידוש האחרון מבית ספיר ברנובסקי הוא אפיק השקעה משתלם ואטרקטיבי במיוחד במדינת מישיגן: רכישת קרקע בבעלות ישירה של המשקיע והקמת מתחם דיור לגיל השלישי באזורים שונים של מישיגן. אופי השקעה זה עונה על צורך הולך וגובר בארה"ב המזדקנת, שם בכל יום מגיעים כ- 10,000 אמריקאים לגיל הפנסיה. מדובר בסקטור נדל"ני הנמצא במגמת צמיחה כרונית כבר מספר שנים והביקוש עדיין גבוה (בהרבה) מההיצע. ספיר ברנובסקי זיהתה את ההזדמנות וכיום מציעה למשקיעיה להצטרף לעסקה, לרכוש את הקרקע ולבנות עליה יחידת דיור. בסיום שלב הבנייה, תושכר היחידה לדיירים בגיל הזהב שייהנו ממתחם מגורים יוקרתי.

אנו מאמינים בכל העסקאות והנכסים שלנו ובכדי להראות זאת לכם המשקיעים, גארנר נכנסת כשותפה בכל העסקאות שלה – מולטי וסינגל כאחד. 'ספיר ברנובסקי' נותנת פתרון יעיל לישראלים המחפשים השקעת נדל״ן המספקת הכנסה קבועה וגבוהה יחסית לכל אלטרנטיבה דומה אחרת. אלפי לקוחות מרוצים שרכשו מעל 3,500 נכסים ברחבי ארה"ב, יעידו פה אחד כי יש על מי לסמוך כאשר משקיעים עם ספיר ברנובסקי. כיום, בשנת 2022, אנו ממשיכים לרכוש מגוון מצויין של בתים פרטיים מובחרים התואמים את יעדי המודלים שפיתחנו, ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו ולהרוויח מהניסיון, היושר והמקצועיות שלנו שיאפשרו לך להגשים את השאיפות הפיננסיות שלך.

 

חוזק כלכלי יציב בארץ - שר"פ+ 

בבעלותנו 6 סניפים של רשת מרפאות פרטיות הנקראת "שר"פ פלוס" המציעה מגוון שירותים מתקדמים בתחום הרפואה הפרטית. בנוסף, מלון החלמה רפואי מול בית החולים בלינסון הנקרא "טופ בלינסון" ומציע שילוב אידאלי של החלמה בפיקוח רפואי צמוד ושהייה באווירה של בריאות, יוקרה בסטנדרט גבוה. רשת שר"פ פלוס מספקת לרופא המומחה קליניקה פרטית בשילוב כל השירותים הנלווים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לאפשר לרופא להתמקד אך ורק במטופליו, כל זאת בסביבה יוקרתית, מקצועית ורגועה. שר"פ פלוס מייצרת ביקושים עצומים ולאחר פתיחתה זכתה להד רב בעולם הרפואה הישראלית. כל סניף ברשת מספק שירותים הוליסטיים הכוללים מזכירות רפואית, קביעת תורים במוקד זימון, מערכת משוכללת להתראת תורים, קישור למחשבי קופות החולים, תמיכה באתרי אינטרנט שיווקיים, תמיכה בתהליכי השיווק של הרופא, הפניות ו-Cross Sale.

 

דבר המנכ"ל –

ברצוני לספר לך על חברה מיוחדת במינה, חברה שקיימת מ- 2007 בעלת יכולת מוכחת באיתור המדינות הנכונות, בהן ניתן לרכוש נכסי נדל"ן מניבים במחירים מעולים, לשפץ ולנהל אותם במשך שנים רבות ולבסוף למכור אותם ברווח. חברת 'ספיר ברנובסקי' הינה הראשונה שהביאה את יתרונות ההשקעה במקבצי הבתים הפרטיים - מולטי של סינגל. כל היתרונות שבבתים פרטיים בניהול ושותפות כבמולטי. החברה הגדולה ביותר בתחום בישראל שהשביחה עבור לקוחותיה אלפי בתים ובעלת רקורד מוכח של שמרנות, יציבות, אמינות ובעיקר ניסיון שאינו יסולא מפז.

המומחיות שלנו מתחילה בזיהוי הגאוגרפי, דהיינו המדינה, העיר, השכונה ועד הבית הספציפי ובעל הפוטנציאל לניהול והשבחה. אנחנו מתמחים בניהול ארוך טווח והשגת תשואות מעולות הנובעות משכר דירה יציב ובשנים האחרונות הצלחנו לממש ללקוחותינו מאות בתים ברווחי הון נאים מאד. בראיית המאקרו שלנו, ארה"ב היא המדינה בעלת הצמיחה היציבה והאיתנה ביותר בעולם המערבי. באמצעות מחלקת ברוקראג' של החברה המורכבת מצוותים מקומיים, יוצאי בנקים וחברות טייטל, מאתרת החברה עסקאות מתחת למחיר השוק במדינות בהן המחירים עדיין לא הגיעו לשיא ובאמצעות מחלקת השיפוצים, משביחה את הנכסים, ומביאה אותם למצב בו ימשכו שוכרים במחירים גבוהים ולבסוף יימכרו במחיר גבוה לרוכשים פוטנציאליים שאף יקבלו מימון זול מבנקים אמריקאים. באופן דומה זיהתה החברה את מגמת עודפי הביקוש בתחום זה והחלה לרכוש קרקעות במחירים נמוכים בהרבה מהשוק, לפתח אותם ולבנות עליהם בתים פרטיים. 

לצד עוצמה בלתי רגילה בשוק ההשכרות המאפשרת תפוסה גבוהה מאד בנכסים, שיכללה החברה את מצאי השוכרים והחלה פונה יותר ויותר לדור השלישי היוצא לפניה בארה"ב. מכאן מעניקה ללקוחותיה שכירויות יציבות וארוכות טווח.אנו מאפשרים למשקיע הישראלי נגישות בשפה ברורה ובשקיפות מלאה לסגמנט הנדל"ן המתפתח ביותר בארה"ב הבתים הפרטיים ולרכוש את הבתים יחד איתנו וליהנות מפירות השבחתם לאורך השנים וכמובן מרווחי המימוש, האקזיט, לאחר מספר שנים.

בשנים האחרונות, בנק ניו יורקי מוביל מלווה את החברה וכך מאפשר את מינוף העסקאות ורכישת עוד בתים פרטיים, בריביות נמוכות מאד. כך מתאפשרת השגת תשואה שוטפת משכר דירה על יותר נכסים, על ההון העצמי הקיים וכמובן מימוש יותר נכסים כשהעסקה נמכרת. 

אנו מאד גאים בשת"פ עם הבנק ובכך שבחר בנו בכדי להוביל את העסקאות שהוא מממן באזור המיד-ווסט. כך רכשנו בשנים 2018-2021  מאות בתים וייצרנו למשקיעינו תשואות עודפות משכר דירה. לאור האטרקטיביות ורצוננו להיות שותפים, הקפידה החברה להשקיע בעצמה חלק לא מבוטל מכספי הרכישה והבטיחה קדימות למשקיעיה על פניה, כאות לאמונה ובטחון בהשקעה. 

לאור ניסיוננו בניהול סיכונים אנו נעזרים במודלים להערכת כדאיות ההשקעה בכל בית ותרחישים מתמטיים להערכת התנהלותו השוטפת של כל פרוייקט ופוטנציאל ההשבחה והמכירה. החל משנת 2019 זיהתה החברה את המגמה שהתחדדה בעקבות משבר הקורונה והחלה רוכשת קרקעות ייעודיות לבניה, במיקומי מפתח במדינת מישיגן. כך הצלחנו להזניק לדרך פרויקטים מצליחים דוגמת WayneVest ,  Blue Water , Lincoln Riverside , Belleville Lake , Roseville Hiilview , Harper Shores , Eastpointe Vally ועוד שלל פרויקטים רווחיים במישיגם ארה"ב. 

הקרקעות מופשרות לבניה ונמכרות למשקיעים פרטיים המקבלים בעלות ישירה על הקרקע, עליה נבנה בית פרטי ומושכר לדייר בן הגיל השלישי. המימשל המקומי והעיריות מעודדות את החברה להקים מספר מתחמי מגורים לקהילות הגיל השלישי בשנים הקרובות.

על מנת לייצר שקיפות ובהירות ברמה של חברה ציבורית, היינו מהראשונים שחשפו את התחום באתרים הפומביים וכל פרוייקט של החברה עולה לאתר Covercy, פלטורמת ה- Fin-Tech המתמחה במתן פתרונות ייחודיים להעברה והמרה של כספים. הפלטפורמה מאפשרת להציג כל פרויקט באופן מדוקדק, דרכה ניתן לקרוא לכסף בעת סיום הגיוס ולהעביר את תקבולי הפרוייקט למשקיעים. הנאמן לעסקה השומר על כספי המשקיעים עד העברתם לחברת הטייטל לסגירת העסקה הוא משרד עורכי הדין איתן, מהולל שדות. כספי המשקיעים מועברים לחשבון נאמנות בבנק Barclays. 

עסקאות יש לדעת לסיים. הבתים שנרכשים אמורים להניב שכר דירה גבוה ושוטף וכשמבשילים יש למוכרם ברווח. שיכללנו את שוק הרוכשים ויש לנו יכולת למכור ללקוחותינו את נכסיהם למגוון רוכשים. לדוגמא, בשנתיים האחרונות הרחבנו את מעגל הרוכשים כאשר שותפינו המקומי, גארנר (Garner), החל לפעול בשוק ה- Land Contract, שוק יציב וחזק מאד המאפשר לנו לקבע את מחיר המכירה והתשלומים החודשיים תוך כדי שהבעלות על הבית נותרת בידינו. אנו מקדמים תחום מבטיח זה. 

 

אני מזמין אותך להצטרף אלינו ולהרוויח מהניסיון, היושר והמקצועיות שלנו ובכך יתאפשר לך להגשים את השאיפות הפיננסיות שלך ובמקביל להחזיק נכס בבעלותך באזורים הצומחים בארה"ב. 

 

 

 

בברכה, 

גולן ספיר

מנכ"ל ספיר ברנובסקי

 

איזכורים של ספיר ברנובסקי ברחבי הרשת

סרטון 

סרטון של ספיר ברנובסקי

 

כתבו עלינו

כתבה על ספיר ברנובסקי באתר ישראל היום

כתבה על ספיר ברנובסקי באתר web-mine

ספיר ברנובסקי באתר וובפלואו

 

דירגו אותנו

ספיר ברנובסקי באתר דפי זהב

ספיר ברנובסקי באפליקציית איזי

 

מידע עסקי אודות החברה

ספיר ברנובסקי באתר רשם החברות הישראלי

ספיר ברנובסקי באתר אפולו

ספיר ברנובסקי באתר דאנסגייד

ספיר ברנובסקי באתר fundit.co.il

ספיר ברנובסקי באתר גוגיק

מפה ומיקום של ספיר ברנובסקי באתר vymaps.com

 

 
השאירו פרטים כאןואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי
צור
						קשר צור קשר
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!
יש לכם שאלות? רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטיכם כאן ונתקשר בהקדם
טלפון
טלפון:2370*
תמיכה
תמיכה:054-8073593