הדרך הסולידית ביותר להשקיע בנדל"ן בארה"ב:

 

רכישת בית פרטי כשהמשקיע הוא הבעלים של הנכס בטאבו

לחברת גארנר מגוון רחב של Single Family Homes (בתים צמודי קרקע) בעיקר במדינת מישיגן (מבחר השקעות נדלן במישיגן: רכישת בית פרטי במישיגן או דירה) אך גם במדינות הסובבות אותה. המשקיע בוחר באחד מנכסי החברה על פי תקציבו, המניב הכנסה פאסיבית בצורת שכ"ד ועתיד גם להניב רווחי מימוש נאים לאחר השבחה מדוקדקת. המשקיע מקבל דו"ח שמאי המכיל גם עסקאות השוואה באזור וכך מוודא כי מחיר הנכס הוגן. לאחר חתימה על חוזה השקעה, החברה רושמת בטאבו האמריקאי את הבית והמגרש על שם המשקיע ומבטחת את הנכס למשך 20 שנה.

הנכס עובר השבחה בצורת שיפוצים קלים (לרוב לא מחייב הוצאת הדייר מהבית) ועל הניהול השוטף שלו אחראית חברת הניהול שלנו Garner Properties & Management שגם מעבירה דו"חות שוטפים למשקיע. החברה אמונה על הניהול השוטף הכולל גביית שכר דירה, החלפת דיירים, תיקונים ושיפוצים או כל בעיה אחרת שעלולה לצוץ. מכאן שהמשקיע איננו מוטרד בענייני הניהול השוטף של הנכס ויכול להיות בטוח כי הטיפול בנכס מתבצע במקצועיות ע"י חברת הניהול.

הנכס מניב שכר דירה המשולם למשקיע בצורה שוטפת. בתום תקופת האחזקה, נמכר הנכס באמצעות מודלי המימוש של החברה. המשקיע עתיד להנות מרווח פוטנציאלי נוסף מתוך עליית הערך

רכישת בית פרטי בחו"ל במודל שלנו

אלפי משקיעים ישראלים כבר הצטרפו אלינו במודל זה ורכשו בתים פרטיים בארה"ב. כי השקעה בנדל"ן עושים עם המומחים, ולנו בספיר-ברנובסקי יש את כל הכלים והניסיון כדי להעניק לך את מעטפת ההשקעה המושלמת ולהוביל אותך אל תשואה גבוהה ויציבה. 

 

 

השאירו פרטים כאןואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי
צור
						קשר צור קשר
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!
יש לכם שאלות? רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטיכם כאן ונתקשר בהקדם
טלפון
טלפון:2370*
תמיכה
תמיכה:054-8073593