הדרך הסולידית ביותר להשקיע בנדל"ן בארה"ב:

רכישת בית פרטי כשהמשקיע הוא הבעלים של הנכס בטאבו

לחברת גארנר מגוון רחב של Single Family Homes (בתים צמודי קרקע) בעיקר במדינת מישיגן (מבחר השקעות נדלן במישיגן: רכישת בית פרטי במישיגן או דירה), אך גם במדינות הסובבות אותה. המשקיע בוחר באחד מנכסי החברה על פי תקציבו, המניב הכנסה פסיבית בצורת שכ"ד ועתיד להניב רווחי מימוש נאים לאחר השבחה מדוקדקת. המשקיע מקבל דו"ח שמאי, המכיל גם עסקאות השוואה באזור וכך מוודא כי מחיר הנכס הוגן. לאחר חתימה על חוזה השקעה, החברה רושמת בטאבו האמריקאי את הבית והמגרש על שם המשקיע ומבטחת את הנכס למשך 20 שנה.

החברה נכנסת כשותפה עם המשקיע בעסקה, לרוב בסדר גודל של 10%-5% מעלות רכישת הנכס, כשמודל חלוקת התקבולים הוא תשואה מועדפת למשקיע, על פני החברה.

הנכס עובר השבחה בצורת שיפוצים קלים (לרוב לא מחייב הוצאת הדייר מהבית) ואת הניהול השוטף שלו עושה חברת הניהול שלנו Garner Properties & Management ומעבירה דו"חות שוטפים למשקיע. החברה אמונה על הניהול השוטף הכולל גביית שכר דירה, החלפת דיירים, תיקונים ושיפוצים או כל בעיה אחרת שעשויה לצוץ. המשקיע אינו מוטרד בענייני הניהול השוטף של הנכס ויכול להיות בטוח שהטיפול בנכס נעשה במקצועיות ע"י חברת הניהול.

הנכס מניב שכר דירה המשולם למשקיע בצורה שוטפת ובתום תקופת האחזקה, נמכר באמצעות מודלי המימוש של החברה. המשקיע עתיד להנות מרווח פוטנציאלי נוסף מתוך עליית הערך. 

רכישת בית פרטי בחול במודל שלנו

אלפי משקיעים ישראלים כבר הצטרפו אלינו במודל זה ורכשו בתים פרטיים בארה"ב, כי השקעה בנדל"ן עושים עם המומחים.

 

השאירו פרטים כאןואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי
צור
						קשר צור קשר
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!
יש לכם שאלות? רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטיכם כאן ונתקשר בהקדם
טלפון
טלפון:2370*
תמיכה
תמיכה:054-8073593