הותק והנסיון שלנו בתחום השקעות הנדל"ן בחו"ל ובארץ מאפשרים לנו לפתוח בפני קהל המשקיעים מגוון הזדמנויות השקעה, כל אחת תפורה למידותיו וצרכיו של המשקיע הבודד.

אנו מתגאים בעובדה שבחברה מגוון אפיקי השקעה, שנתפרו למידותיהם השונות של משקיעים שונים. איך תדע מה היא השקעת הנדל"ן הנכונה לך ולמשפחתך? ראשית, נשמח להעמיד לרשותך מנהל מכירות שיסייע לבנות יחד איתך את יעדי ההכנסה הפאסיבית הנדרשת לך, הנגזרת מההכנסה המשפחתית, החלק מההכנסה שייועד להשקעה, היעדים לתשואה  ונגדיר יחד איתך אילו סוגי השקעות מעניינות אותך. חשוב מאוד שתבין בעצמך מהן סוגי ההשקעות המעניינות אותך, כך תזהה את ההזדמנות מיד כשתיתקל בה.  

למשקיעים שונים צרכים שונים מהשקעתם – משקיעים אוהבי סיכון יבחרו בדרך כלל בהשקעות בעלות דרגות סיכון גבוהות יותר, באפיק כמו יזמות, המאפשר פוטנציאל תשואה גבוה מאוד, אך חשוף לסיכונים שאינם תמיד בשליטתנו. כמו כן, חשוב לזכור שיזמות מהותה בניה ובמהלך חודשי הבניה, אין למשקיע תזרים שוטף, אלא רק בסיום הבניה ואכלוס המבנה או מכירתו. משקיע שונא סיכון, לרוב יעדיף לבחור באפיק השקעה סולידי יותר, המשלם תשואה מתחילת ההשקעה ואינו כולל שיפוץ נרחב בנכס, החושף אותה לסיכון מיותר.  

לא משנה באיזה אפיק תבחר, חשוב לבנות תיק השקעה המורכב מהשקעות שונות במהותן ומאפשרות פיזור סיכונים נכון, כך שלא כל הביצים שלך ישבו בסל אחד. כך במידה והשקעה נפגעת, היא מאוזנת ע"י איתנות ההשקעות האחרות הקיימות בתיק ההשקעות.

כמשקיע, כל שתצטרך לעשות הוא לבחור את אפיק ההשקעה הנכון ביותר לך ולתת לנו לעבוד בשבילך.

 

כל שנותר לך הוא להצטרף למועדון המשקיעים שלנו, לקבל עדכונים שוטפים על השקעות חדשות, לזהות את ההזדמנות הנכונה לך ולהצטרף להצלחה!

המודל העסקי שלנו | השקעה בנדלן ותשואה

 

 

השאירו פרטים כאןואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי
צור
						קשר צור קשר
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!
יש לכם שאלות? רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטיכם כאן ונתקשר בהקדם
טלפון
טלפון:2370*
תמיכה
תמיכה:054-8073593