הוותק והניסיון שלנו בתחום השקעות נדל"ן בחו"ל ובישראל מאפשרים לנו לפתוח בפני קהל המשקיעים מגוון רחב של הזדמנויות השקעה ייחודיות – כל אחת תפורה באופן אישי למידותיו ולצרכיו של המשקיע הבודד.

אנו בספיר-ברנובסקי מציעים אפיקי השקעה רבים ומגוונים שיש בכוחם לשרת את האינטרס הכלכלי של כל משקיע ומשקיעה. איך תדע מהי השקעת הנדל"ן הנכונה לך ולמשפחתך? ראשית, נשמח להעמיד לרשותך מנהל השקעות שיסייע לבנות יחד איתך את יעדי ההכנסה הפאסיבית הנדרשת לך. בתום חישוב מקיף של ההכנסה הפאסיבית הנגזרת מההכנסה המשפחתית, החלק מההכנסה המיועד להשקעה ויעדי התשואה, אנו נגדיר יחד איתך אילו סוגי השקעות מתאימות לך בדיוק. חשוב מאוד שתכיר לעומק את המודלים להשקעות המעניינים אותך, כך תוכל לזהות את ההזדמנות הנכונה להשקעה בארה"ב מיד כשתיתקל בה.  

למשקיעים שונים צרכים שונים מהשקעתם – משקיעים אוהבי סיכון יבחרו בדרך כלל בהשקעות בעלות דרגות סיכון גבוהות יותר, באפיק כמו יזמות, המקיים פוטנציאל לתשואה גבוהה מאוד, אך מנגד חשוף לסיכונים שאינם תמיד בשליטתנו. כמו כן, חשוב לזכור שיזמות מהותה בנייה. ובמהלך חודשי הבנייה אין למשקיע תזרים שוטף אלא רק בסיום הבנייה ואכלוס המבנה או מכירתו.

מטבע הדברים, כמעט כל משקיע מעדיף לצמצם עד כמה שניתן את אלמנט הסיכון שבהשקעה, ולרוב יעדיף לבחור באפיק השקעה סולידי יותר המעניק תשואה עוד מתחילת ההשקעה ואינו כולל שיפוץ נרחב בנכס החושף את ההשקעה לסיכון מיותר.  

אין זה משנה באיזה אפיק השקעה תבחר, מה שחשוב זה לבנות תיק השקעה המורכב מהשקעות שונות במהותן ובכך לקיים פיזור סיכונים נכון. "לא לשים את כל הביצים בסלסלה אחת". כך במידה והשקעה נפגעת חלילה, היא מאוזנת ע"י יציבותן ורווחיותן של ההשקעות הנוספות הקיימות בתיק ההשקעות שלך.

 

זה הזמן שלך לבחור איתנו אחד מבין שלל המודלים להשקעת נדל"ן בארה"ב של ספיר-ברנובסקי – ולתת לנו לעבוד בשבילך.

כל שנותר לך הוא להצטרף למועדון המשקיעים שלנו, לקבל עדכונים שוטפים על השקעות חדשות, לזהות את ההזדמנות הנכונה לך ולהצטרף להצלחה!

המודל העסקי שלנו | השקעה בנדלן ותשואה

 

 

השאירו פרטים כאןואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי
צור
						קשר צור קשר
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!
יש לכם שאלות? רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטיכם כאן ונתקשר בהקדם
טלפון
טלפון:2370*
תמיכה
תמיכה:054-8073593