חברת ספיר ברנובסקי  חרטה על דיגלה את את הסיסמה: "גם משקיע קטן יכול להשקיע בפרוייקטים גדולים ולהצליח". למקימי ומנהלי החברה ניסיון עשיר בשירות לקוחות בכלל ובשירות משקיעים מתחום שוק ההון בפרט. החברה מחזיקה בתפיסת עולם המאמינה כי הלקוח הפרטי הלא מקצועי זקוק לפיתרונות השקעה מניבים לטווח ארוך על מנת שכספו "יעבוד" בשבילו ויעזור להשלים את הכנסתו השוטפת.  לחברה גישה לפרוייקטי נדלן מובילים בארצות הברית ובישראל בהם היא משקיעה כיזמית או כשותפה של היזמים. לקוחות החברה שהצטרפו למועדון העמיתים שלה נחשפים למידע מקצועי רב המשכיל אותם ומאפשר להם הבנה עמוקה יותר של עולם הנדל"ן המניב וכן נחשפים לפרוייקטים רבים המוצעים לחברה על ידי יזמים רבים המבקשים לעבוד עימה בשיתוף פעולה.


באמצעות מועדון העמיתים של ספיר ברנובסקי יכול העמית להיחשף לתכנים מקצועיים מופשטים בשפה קלה וברורה ולניתוחי פרוייקטים מורכבים הארוזים בחבילות פשוטות עם כל העזרה והליווי הדרושים מצוות שירות הלקוחות של החברה. ההצטרפות למועדון העמיתים אינה בתשלום וניתנת להסרה בקלות באמצעות כפתור ההסרה בדיוור (ניוזלטר עמיתים). החברה מקפידה מאוד על עמידה בכל הסטנדרטים הרגולטורים של הרשות לניירות ערך ולכל פרוייקט פוטנציאלי בו יכול להתעניין עמית היא מציגה גילוי נאות ואת כל הפרטים הידועים לה על המיזם והיזמים וכן מקפידה שבכל פרוייקט לא יהיו יותר מ- 35 ניצעים.

מודל הכנסה קבועה ובטוחה משכר דירה


חברת ספיר ברנובסקי , בראשותו של גולן ספיר בעל ניסיון של מעל לעשרים שנה בשוק ההון הישראלי, פיתחה שיטה פשוטה וחכמה המאפשרת למשקיע פרטי ליהנות מהשקעה בנדלן מניב בדיוק כמו המשקיעים הגדולים ואילי הנדל"ן, אך ללא הסיכונים הכרוכים בהשכרת נדלן כגון תיקונים ושיפוצים, רישיונות ורגולציה, חוזי השכרה, ניהול ההשכרה, טיפול בדיירים שלא משלמים וכדומה.


איך אנחנו עושים את זה? אנחנו אלו ששוכרים ממך את הנכס במחיר שנתי קבוע לתקופה מוסכמת ומשלמים לך את שכר הדירה. כמובן שכשאנחנו השוכרים שלך ההכנסה שלך בטוחה! בפועל אנחנו משכירים את הנכס לדיירים מתאימים בשכירות משנה ומנסים להשיג הכנסה משכר דירה נטו גבוהה יותר מזו שהתחייבנו לה מולך בהסכם השכירות בינינו. שיטה זו הוכחה כמוצלחת בשנים האחרונות בהן מכרנו למשקיעים ואז שכרנו מהם מאות בתים בארה"ב.

 

 

השיטה מצליחה בזכות מספר גורמים עיקריים:


1. חברת ניהול אמריקאית חזקה ומקצועית השותפה איתנו במיזם
2. כמות גדולה של נכסים במיזם המאפשרת פיזור סיכונים על פני מספר רב של יחידות
3. שכר הדירה השנתי המשולם למשקיע גבוה ומספק
4. החברה מצליחה להשיג בממוצע כאחוז וחצי מעל שכר הדירה אותו היא משלמת למשקיע

 

את המודל הנ"ל יישמה החברה בעיקר בתחום של רכישת והשכרת בתים פרטיים בארצות הברית אך תפיסת העולם שלה לגבי שמירה על המשקיע הפרטי מסיכוני הנדל"ן תוך מתן אפשרות להשגת תשואה יפה ובטוחה מציגה היום החברה גם בפרוייקטים מורכבים יותר בהם לא שילבה עד היום שותפים פרטיים, כגון: פרוייקטי בניה בארה"ב ופרוייקטים עסקיים בישראל.

השאירו פרטים כאןואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי
צור
						קשר צור קשר
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!
יש לכם שאלות? רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטיכם כאן ונתקשר בהקדם
טלפון
טלפון:2370*
תמיכה
תמיכה:054-8073593