השקעה בטוחה ומניבה יותר: השקעה בנדל"ן בחו"ל

אין ספק שהתקופה הזו שבה הבורסה מתפקדת כרכבת הרים והריבית על הפיקדונות בבנק הנה נמוכה

מאוד עד אפסית איננה שעתם של החוסכים. אין פלא שמרבית החוסכים המעוניינים בהשקעה בטוחה, בסופו של דבר באופציה המסורתית המסוכנת פחות והמניבה יותר: השקעה בנדל"ן בחו"ל.

 

מבית ספיר ברנובסקי, חברה המתמחה בשיווק השקעות נדל"ן מניב, מציינים כי בניגוד לעבר, רוב הרוכשים נדל"ן כיום הם משקיעים פרטיים ממעמד הביניים שהנם כבר פנסיונרים או קרובים לגיל הפרישה, אשר אינם חפצים לסכן דמי הפנסיה שלהם בחשיפה אל המסחר בניירות ערך.

 

השקעה בנדל"ן מניב נחשבת, אמנם, להשקעה בטוחה ויציבה, אך היות ובמציאות הישראלית גבוהים מחירי הנדל"ן ביחס לתשואה הנמוכה משכר הדירה, ומכיוון ששוק הנדל"ן הישראלי מציע מספר נמוך של הזדמנויות הדורשות, בין היתר, הון עצמי גבוה, רבים מהמשקיעים שמים את עיניהם אל עבר הנדל"ן בחו"ל ובעיקר בארצות הברית.

 

סיכון נמוך והזדמנויות לא מבוטלות לתשואות פנטסטיות

מבית ספיר ברנובסקי מסבירים כי השקעה בנדלן בארהב נחשבת בקרב מומחי נדל"ן להשקעה בטוחה עם סיכון נמוך והזדמנויות לא מבוטלות לתשואות פנטסטיות, בעיקר כשמדובר במדינה מערבית מובילה.

 

על אף הקושי למכור את נדל"ן בחיפזון ביחס למניות ומטבעות, הסיכוי שערכו של הנכס יצלול ב-50% או יותר הוא נמוך ביותר, בנוסף לעובדה שהנכס מניב לרוב תשואה חיובית גם במקרים של ירידת מחירים, זאת בשל שכר דירה שמקבל בעל הנכס באופן קבוע ומדי חודש.

 

מבית ספיר ברנובסקי מציינים שבאופן כללי, כל השקעת נדל"ן נחשבת להשקעה בטוחה, אך קיימים עדיין הבדלים בין ההשקעות השונות מבחינת רמת הביטחון, והניסיון מלמד שלא כל השקעה בנדל"ן מסווגת בהכרח כעסקה מוצלחת.

 

האפשרות לגשת ולראות את הנכס באופן פיזי

אחת מהטעויות הנפוצות היא הסברה שנדל"ן ישראלי נחשב להשקעה בטוחה יותר בהשוואה לנדל"ן בחו"ל, מהסיבה שבארץ ניתן לגשת ולראות את הנכס באופן פיזי. הטעות נעוצה בפתגם העתיק ש"אין כמו מראה עיניים". העניין הוא שלא תמיד יכול מראה העין ללמד הרבה או בכלל, וניתן לבצע עסקה מעולה, זאת מבלי לבקר בנכס, או לחלופין לבצע עסקה גרועה במיוחד במרחק קצרצר מהבית.

 

כיום עומדים לרשות המשקיעים מגוון כלים לבדיקת הפרמטרים החשובים באמת בעסקה מרחוק וביתר קלות בהשוואה לעבר, אומרים המומחים מבית ספיר ברנובסקי, כמו בדיקת נתוניו של מוכר הנכס, תוך העדפת חברה רשומה על פני מוכר פרטי אלמוני ובלתי מוכר, וכן בדיקה שהעסקה מאושרת על ידי מוסדות בנקאיים ומגמת שוק הנדל"ן באזור שבו שוכן הנכס המועמד לרכישה, כל אלו בנוסף לתהליכים והגנות משפטיות המבטיחות את הרכישה גם כשמדובר במרחק רב מהנכס.

 

השאירו פרטים כאןואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי
צור
						קשר צור קשר
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!
יש לכם שאלות? רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטיכם כאן ונתקשר בהקדם
טלפון
טלפון:2370*
תמיכה
תמיכה:054-8073593