מה היא רשת שר"פ+ ?

 

רשת מרכזים רפואיים יוקרתיים המתפתחת ביותר במדינת ישראל.

קבוצת שר"פ+ דוגלת במתן שירות אישי, מקצועי ומהיר למטופלים, בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הרשת פועלת לכיסוי מלא של מכונים בתחומי הרפואה הפרטית המאפשרים פעילות רווחית בפרוצדורה משרדית, עם טכנולוגיות רפואיות מהמתקדמות ביותר שניתן למצוא כיום בישראל. בכך מתקיים רצף מטופלים בכלל המרפאות, שלמעשה מהוות מוקד משיכה לרופאים רבים ולמרכזי רווח על פי תוכנית העבודה המתמקדת בוורטיקלים מגוונים.

הרשת הוכיחה את יכולותיה בהקמת 6 סניפים אותם היא מנהלת כיום, כולל מלון ההחלמה 'טופ בילינסון' ונמצאת במהלך הקמת שני סניפים נוספים ברחבי הארץ.

 

הקונספט 

 

  • שר"פ פלוס מספקת לרופא המומחה קליניקה פרטית בשילוב כל השירותים הנלווים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לאפשר לרופא להתמקד אך ורק במטופליו. כל זאת בסביבה יוקרתית, מקצועית ורגועה.  

 

  • שר"פ פלוס מייצרת ביקושים עצומים ולאחר פתיחתה זכתה להד רב בעולם הרפואה הישראלית.  

 

  • סניפי הרשת מתוכננים באופן מוקפד ובעלי מיתוג אחיד וערכי מותג ותדמית שנמדדו כהולכים ועולים בקרב אוכלוסיית היעד.

 

  • כל סניף מספק שירותים הוליסטיים הכוללים מזכירות רפואית, קביעת תורים במוקד זימון, מערכת משוכללת להתראת תורים, קישור למחשבי קופות החולים, תמיכה באתרי אינטרנט שיווקיים, תמיכה בתהליכי השיווק   של הרופא, הפניות ו-Cross Sale.

 

השירותים המוצעים 

 

הרשת מציעה מגוון רחב של שירותים כמו מרפאות כאב, הסרת קעקועים, אסתטיקה, השכרת קליניקות, בריאות הנפש ומלון החלמה.

 

ההצעה

בכל סניף שמקימה הרשת היא מאפשרת למשקיעי החברה להיות שותפים להצלחה, כבעלי מניות בחברה. החברה משקיעה את מרבית הכספים בעצמה ומגייסת בדר"כ עד כ- 20% מעלויות ההקמה משותפים לדרך. החברה מתנהלת כחברה ציבורית ומדווחת באופן מלא בכל רבעון ובסיום כל שנה.

 

שרפ+ השקעה ברשת שר

 

* אין לראות באמור לעיל הצעת השקעה או התחייבות לתשואה, ההצעה הינה כללית ומיועדת ל- 35 הניצעים הראשונים שיכנסו למו"מ עם החברה אודות היקף ההשקעה ותנאיה.

השאירו פרטים כאןואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי
צור
						קשר צור קשר
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!
יש לכם שאלות? רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטיכם כאן ונתקשר בהקדם
טלפון
טלפון:2370*
תמיכה
תמיכה:054-8073593