השקעות נדלן בארה"ב

השקעות נדלן בארה"ב: זינוק של 14.5% בהשוואה לשנת 2014


סיכום שנת השקעות נדלן בארה"ב מראה שגם בשנת 2015 המשיכה המגמה להיות החיובית ולהפגין צמיחה, עוצמה ויציבות כחלק מכלל הכלכלה האמריקאית אשר נמצאת במצבה הטוב ביותר מזה שנים.

האנליסטים מבית ספיר ברנובסקי, חברה ישראלית המתמחה בשיווק השקעות נדלן מציינים שמדו"ח של האיגוד האמריקאי לסוכני הנדל"ן עולה שמספר העסקאות לרכישת בתים בארה"ב בשנת 2015 מסתכם בלמעלה מ-501,000 בתים חדשים, זינוק של 14.5% בהשוואה לשנת 2014 והממצא השנתי האופטימי ביותר מאז שנת 2006.

מבית ספיר ברנובסקי מציינים שמדובר, אמנם, בחלק קטן בלבד משיעור סך השקעות נדל"ן בארה"ב, אך על פי נתוני האיגוד נראה שתמונה מעודדת היות ובכל סוגי עסקאות הנדל״ן נרשמה עליה דומה.

תחזית אופטימית גם בהמשך שנת 2016


מבית ספיר ברנובסקי מציינים כי היקף השקעות נדלן בארה"ב נמוך עדיין ב-20% מהשיא אשר נרשם בשנת 2006, אך אסור לשכוח שהשיא שיקף בזמנו את המצב הבועתי, שלא אמור להתרחש שוב בתקופה הקרובה, ומסבירים שהעלייה בשיעור השקעות נדלן בארצות הברית נובע מהמלאים הנמוכים שנוצרו מאחר וקצב הבנייה נמוך מהביקוש לדיור.

ואם נוסיף למשוואה הזו גם את הריביות הנמוכות והשיפור בשוק התעסוקה האמריקאי, התחזית היא שגם בהמשך שנת 2016 צפויה המגמה להיות אופטימית. עם זאת, מזהירים מבית ספיר ברנובסקי שהחלום על הכנסה נוספת באמצעות השקעות נדלן בארה"ב עלול להפוך לחלום בלהות במידה ולא עורכים עבודת הכנה, היות ומדובר בהשקעה לא מבוטלת של עשרות אלפי דולרים.

נטייה לייפות את הנתונים בטרם ביצוע העסקה


השקעות נדלן בארה"ב נחשבות כיום כהשקעה בטוחה במידה ומתייחסים לכל הפרמטרים המרכיבים את המשווה, לרבות חוקים מקומיים ולקיחה בחשבון של כל המכשולים כמו הוצאות שלא תוכננו, מקרים של אי עמידה בתשלומים מצד השוכרים וכדומה.

בטרם עסקת הנדל"ן, מומלץ לבקר במקום על מנת להתרשם מהנכס באופן אישי, ובכל מקרה חשוב לבחון את אמינותה של החברה שדרכה מנהלים את אותן השקעות נדלן בחול, ולוודא שמחירי הרכישה ודמי השכירות אכן ראליים ושכל ההבטחות שניתנו אכן בעלות כיסוי, היות ולחברות לניהול השקעות יש לעתים נטייה לייפות את הנתונים בטרם ביצוע העסקה.

לדוגמה, יישנם ישראלים רבים ה"מצליחים" לרכוש נכס באזור מסוים במחיר אשר צנח בשיעור של -30% בתוך שנה בעקבות הגירה שלילית או שינוי הרכב האוכלוסייה באותו האזור הספציפי, או כתוצאה ממיתון עמוק באותה המדינה, נתון המרמז שעלולים להיות קשיים באיתור שוכרים ואו שדמי השכירות יהיו נמוכים מהתשואה המיוחלת, כך שחשוב שלא להסתמך על הבטחות ולבדוק באופן עצמי את כל הפרמטרים והנתונים העובדתיים.

 

השאירו פרטים כאןואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי
צור
						קשר צור קשר
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!
יש לכם שאלות? רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטיכם כאן ונתקשר בהקדם
טלפון
טלפון:2370*
תמיכה
תמיכה:054-8073593