מעטפת שירות ללקוח לאחר רכישה

לאחר שמשקיע העביר את כספי השקעתו בפרוייקט, הטיפול בו עובר למחלקת שירות משקיעים. מחלקת שירות הלקוחות של החברה (בארה"ב ובארץ) מדריכה, מלווה אישית את המשקיע ומטפלת בכל הביורוקרטיה שלאחר החתימה, כולל העברת חוזה חתום על ידי כל הצדדים ללקוח, מטפלת בכל הטפסים הרלוונטיים הנדרשים בארה"ב, עוקבת אחר דו"חות וחלוקות הכספים למשקיעים. למחלקת שירות המשקיעים ניתן לפנות בכל שאלה וגם אם התשובה לא מצוייה בידיהם, יעשו הכל על מנת לתת מענה ולהפנות לגורמים הרלוונטים. לקוחות המתנהלים ישירות מול חברת הניהול בארה"ב, יכולים לקבל מענה בעברית ע"י נציגת שירות משקיעים הנמצאת שם. 

 

הכל תחת קורת גג אחת

אנחנו מקפידים לעבוד עם מיטב החברות המתמחות בארץ, ליצירת מעטפת שירות מלאה ומקצועית לקהל לקוחותינו.

בין שותפנו ניתן למצוא את חברת Covercy המתמחה בתחום ה- FinTech בנדל"ן ומספקת פתרונות ייחודיים להעברה והמרה של כספים עבור תהליכי השקעה במדינה זרה. החברה מספקת ביטחון מירבי מתוקף פעילותה תחת הרגולציה הישראלית וכל תהליך העברת כספים, קטן כגדול, מאובטח בקפדנות. כמו כן, בעת חלוקת תקבולים מהפרויקטים השונים, הכספים חוזרים לארץ מחשבון הפרויקט לחשבונות המשקיעים בפרויקט באמצעות החברה. Covercy עובדת בשיתוף בנק בריטי ה-10 בגודלו בעולם – Barclays. לכל פרויקט השקעה בחברת ספיר ברנובסקי נפתח חשבון נאמנות, בו מופקדים כספי המשקיעים עד להעברתם לחשבון הבנק הייעודי של הפרויקט. הנאמן המופקד על כספי המשקיעים המועברים לחשבון, היחיד המורשה להניע כספים בעודם בחשבון הנאמנות של הפרויקט הוא משרד עורכי הדין איתן, מהולל, שדות.

משרד עורכי הדין איתן, מהולל, שדות, מלווה את משקיעי החברה מתחילתה של העיסקה ועד סופה. משרד עורכי הדין היושב בהרצליה, הוא המשרד המלווה כל פרויקט השקעה שלנו, החל מכתיבת חוזי ההשקעה והחומרים השיווקיים ועד לשלב האקזיט של ההשקעה.

משרד רואי החשבון שלנו, שטיינמץ עמינח ושות' רכש לאחרונה את חברת GTS ישראל, מעניק ייעוץ מס למשקיעי ספיר ברנובסקי. המשרד מדורג בשביעייה הראשונה בקרב משרדי רואי החשבון בארץ ומשמש כזרוע ישראלית לרשת UHY העולמית. בנוסף למשרד רואי החשבון בישראל, אנו עובדים עם משרד Gold Tree, רואה חשבון אמריקאי מוסמך ע"י IRS (שלטונות המס האמריקאיים). המשרד אחראי על הקמת חברת ה-LLC, מעניק  ייעוץ מס ומגיש את דו"חות החברה בארה"ב.

 
השאירו פרטים כאןואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי
צור
						קשר צור קשר
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!
יש לכם שאלות? רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטיכם כאן ונתקשר בהקדם
טלפון
טלפון:2370*
תמיכה
תמיכה:054-8073593