מעטפת שירות למשקיעים לאחר רכישה

לאחר שמשקיע העביר את כספי השקעתו בפרוייקט הטיפול בו עובר למחלקת שירות משקיעים. מחלקת שירות הלקוחות של החברה (בארה"ב ובארץ) מדריכה, מלווה אישית את המשקיע ומטפלת בכל הבירוקרטיה שלאחר החתימה, לרבות העברת חוזה חתום על ידי כל הצדדים ללקוח. המחלקה מטפלת בכל הטפסים הרלוונטיים הנדרשים בארה"ב, עוקבת אחר דו"חות וחלוקות הכספים למשקיעים. למחלקת שירות המשקיעים ניתן לפנות בכל שאלה וגם אם התשובה לא מצוייה בידיהם, יעשו הכול על מנת לתת מענה מקיף ולהפנות לגורמים הרלוונטים. לקוחות המתנהלים ישירות מול חברת הניהול בארה"ב יכולים לקבל מענה בעברית ע"י נציגת שירות משקיעים אשר יושבת במשרדי גארנר במישיגן, ארה"ב. 

 

הכול תחת קורת גג אחת

אנו מקפידים לעבוד עם מיטב החברות המתמחות בארץ במטרה להעניק מעטפת שירות מלאה ומקצועית לקהל לקוחותינו.

בין שותפינו ניתן למצוא את חברת Covercy המתמחה בתחום ה- FinTech בנדל"ן ומספקת פתרונות ייחודיים להעברה והמרה של כספים עבור תהליכי השקעה במדינה זרה. החברה מספקת ביטחון מירבי מתוקף פעילותה תחת הרגולציה הישראלית וכל תהליך העברת כספים, קטן כגדול, מאובטח בקפדנות. כמו כן, בעת חלוקת תקבולים מהפרויקטים השונים, הכספים חוזרים לארץ מחשבון הפרויקט לחשבונות המשקיעים בפרויקט באמצעות החברה. Covercy עובדת בשיתוף בנק בריטי ה-10 בגודלו בעולם – Barclays. לכל פרויקט השקעה בחברת ספיר ברנובסקי נפתח חשבון נאמנות, בו מופקדים כספי המשקיעים עד להעברתם לחשבון הבנק הייעודי של הפרויקט. הנאמן המופקד על כספי המשקיעים המועברים לחשבון והיחיד אשר מורשה להניע כספים בעודם בחשבון הנאמנות של הפרויקט הוא משרד עורכי הדין גורניצקי GNY המלווה את משקיעי החברה מתחילת העיסקה ועד סופה. 

פירמת גורניצקי GNY מעניקה שירות משפטי איכותי כבר למעלה מ- 80 שנה ומנהלת עסקאות ותיקים גדולים ונחשקים במשק הישראלי. כל זאת תוך יצירת תקדימים אשר שינו את פני הכלכלה והמשפט בארץ. הניסיון והמסורת מציבים יחדיו את GNY בפסגת הדירוגים המקצועיים, הן המקומיים והן הבינלאומיים. המשרד מלווה כל פרויקט השקעה של ספיר-ברנובסקי, החל מכתיבת חוזי ההשקעה והחומרים השיווקיים ועד לשלב האקזיט של ההשקעה.

משרד רואי החשבון שלנו, שטיינמץ עמינח ושות' רכש לאחרונה את חברת GTS ישראל ומעניק ייעוץ מס למשקיעי ספיר ברנובסקי. המשרד מדורג בשביעייה הראשונה בקרב משרדי רואי החשבון בארץ ומשמש כזרוע ישראלית לרשת UHY העולמית. בנוסף למשרד רואי החשבון בישראל, אנו עובדים עם משרד Gold Tree, רואה חשבון אמריקאי מוסמך ע"י IRS (שלטונות המס האמריקאיים). המשרד אחראי על הקמת חברת ה-LLC, מעניק ייעוץ מס ומגיש את דו"חות החברה בארה"ב.

 
השאירו פרטים כאןואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי
צור
						קשר צור קשר
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!
יש לכם שאלות? רוצים שנחזור אליכם? השאירו פרטיכם כאן ונתקשר בהקדם
טלפון
טלפון:2370*
תמיכה
תמיכה:054-8073593